Firma Maxim Ryszard Tondys to bezpośredni importer akcesoriów kosmetycznych. Zróżnicowana i szeroka oferta produktów pozwala zdobyć uznanie coraz większej liczbie Klientów.

Oferujemy bogaty wybór akcesoriów kosmetycznych, w tym przede wszystkim produktów do stylizacji paznokci, makijażu, a także pielęgnacji. Wykwalifikowany zespół pracowników zapewnia też profesjonalną obsługę i doradztwo, dzięki czemu zakup akcesoriów przebiegnie szybko i efektywnie.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie wykorzystujemy tak, aby osiągnąć to, co w naszej pracy jest najważniejsze - satysfakcję i zadowolenie Klienta.

Proponowane przez nas produkty wybierane są z niezwykłą dbałością o szczegóły. Tworząc tak szeroką ofertę sprzedaży staramy się sprostać oczekiwaniom odbiorów. Przygotowana oferta stale się poszerza.

Oprócz standardowo dostępnego asortymentu jesteśmy w stanie realizować również indywidualne zamówienia, pamiętając że nasi Klienci to profesjonaliści, którzy często pracują przy użyciu wyspecjalizowanego sprzętu.

Znajdą Państwo u nas asortyment najwyższej jakości.

Dane kontaktowe:

Maxim Ryszard Tondys

93-232 Łódź

ul. Lodowa 106 A

Tel. 693 042 800

e-mail: hurtownia.maxim.lodz@gmail.com